Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Bezrobocie? To nie dla mnie!” - bezpłatne szkolenia i kursy zawodowe dla absolwentów

Bezrobotni i niepracujący absolwenci między 15 a 27 rokiem życia mogą wziąć udział w projekcie „Bezrobocie? To nie dla mnie!” realizowanym przez Centrum Językowe EVEREST z Krakowa.  Udział w projekcie to świetna okazja dla niepracujących absolwentów na zdobycie nowych umiejętności lub podniesienie zawodowych kwalifikacji i przystosowanie ich do aktualnego zapotrzebowania na lokalnym rynku pracy. Co ważne udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.

Czytaj więcej...

Oferta dla młodzieży

Małopolska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy rozpoczyna realizację projektów kierowanych do osób bezrobotnych w wieku 18 - 24 lat, oferując szereg bezpłatnych zajęć. W naszej gminie sprawy te prowadzi  MŁODZIEŻOWE CENTRUM KARIERY z siedzibą w Krzeszowicach przy ul. Kościuszki 43.

Czytaj więcej...

Ważne dla pszczelarzy

W dniu 14 sierpnia 2014 roku na wniosek Małopolskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii Wojewoda Małopolski wydał Rozporządzenie w sprawie zwalczania zgnilca amerykańskiego pszczół na terenie powiatów krakowskiego i chrzanowskiego w związku ze stwierdzeniem zgnilca amerykańskiego pszczół na terenie miejscowości Grojec (Gm. Alwernia). Wyznaczono obszar zagrożony wystąpieniem tej choroby, obejmujący następujące miejscowości w Gminie Krzeszowice - Tenczynek, Wola Filipowska, Rudno, Sanka oraz Zalas.

Czytaj więcej...

Nagroda dla biblioteki

Z przyjemnością informujemy, że biblioteka w Krzeszowicach została laureatem konkursu realizowanego przez Fundację Orange w ramach obchodów 25-lecia pierwszych wolnych wyborów w Polsce.

Czytaj więcej...

Informacja dla producentów owoców lub warzyw

Instrukcja w sprawie dokumentowania przez producentów działań związanych z brakiem możliwości sprzedaży warzyw i owoców w związku z wprowadzeniem embarga przez Federację Rosyjską.

Czytaj więcej...

Wydarzenia

II Gminny Rajd Rowerowy

sobota 30 sierpnia, start z pl. F.Kulczyckiego w Krzeszowicach, zapisy od godz.13.00 - 13.30. Plakat

Program rajdu

Regulamin

Trasa 1

Trasa 2

Festyn Rodzinny

30 sierpnia, godz. 12.00 na boisku w Sance. Program

Dożynki gminne

niedziela 24 sierpnia, godz. 15.00, Wola Filipowska. Program

Ziołowo w Rudnie

15 sierpnia: ZIELE Z ZIÓŁ - KONKURS NA TRADYCYJNY BUKIET NA ŚWIĘTO MATKI BOSKIEJ ZIELNEJ (Kaplica pw. św. Rafała Kalinowskiego w Rudnie) oraz Zielony Piknik i Letni Festyn w pobliżu ruin zamku. Więcej

Kalendarz imprez

August 2014
M T W T F S S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Free business joomla templates